19 лют. 2016

До дня героїв Небесної сотні

19 лютого 2016 року у Первомайській виправній колонії №117 в 10-12 класах був проведений вчителем історії Чубукіним Ю.О. та учителями мови Погрецькою Л.Я., Золотухіною Т.М. виховний захід до Дня героїв Небесної сотні «Час плине, а пам'ять залишається». Мета заходу: прищеплювати в учнів любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
17 лют. 2016

21 лютого - Міжнародний день рідної мови.

17 лютого в школі відбулося свято із промовистим гаслом «Передаймо нащадкам наш скарб - рідну мову». У кожному класі пройшли цікаві заходи, усні журнали та виховні години, присвячені рідній мові. Для нас сьогоднішнє свято - це свято рідної всім нам української мови. "Багато є таємниць у світі, й одна з найбільших - це мова", - проголошують митці слова. Ми одержали у спадок багату, розвинену, мелодійну, одну з найчарівніших та найдавніших у світі мову.
15 лют. 2016

Виховна година «Афганістан - мій біль, моя пекуча пам’ять»

15 лютого відзначають скорботний День пам’яті воїнів-афганців. Сьогодні ми дізнаємось про героїв цієї страшної війни, ознайомимся з трагічною сторінкою нашої історії. Наша сьогоднішня зустріч — дань пам’яти всім, хто причетний до героїчної і трагічної афганської війни, яка тривала в два раза довше, ніж Велика Вітчизняна. Минають дні, ідуть роки. Життя листки перегортає. А біль Афгану - навіки, В душі чомусь не замовкає.
29 січ. 2016

Історична година до Дня пам’яті героїв Крут

29 січня в школі відбулася виховна історична година – День пам’яті героїв Крут серед учнів 7-9 класів. Саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Назва невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач-Київ, знаменувала відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність.
19 січ. 2016

Свято Водохрещення Господнього, або Богоявлення

В Первомайській виправній колонії (№117) пройшла низка заходів з нагоди відзначення свята Водохрещення Господнього, або Богоявлення. Найголовнішою з подій для засуджених 19 січня 2016 року – пройшла очікувана зустріч та проведені святкові заходи за участю священнослужителя УПЦ ієрея отця Андрія настоятеля храму Божої матері Всецариці, місто Первомайський.
18 січ. 2016

Зимові святки. Водохреща

18 січня в школі прошло Свято Водохреща - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу. З ним пов’язують хрещення на Йордані Христа.
14 січ. 2016

Свято Василя та Меланки

Згідно річного плану 14 січня в школі було проведено "Свято Василя та Меланки". Вивчаючі традиції наших предків учні 1-9 класів святкували Щедрий вечір . Діти розповідали веселі щедрівки, співали пісні, за допомогою яких намагалися накликати гарний врожай, добробут, багатство.
6 січ. 2016

6.01.2016 року в 8-9 класів проведено свято "Українські вечорниці" під керівництвом вчителів Черкашиної Т.С. , Тимошенко А.О.

Добрий вечір, добрим людям Радо вас вітаємо. Українські вечорниці Ми розпочинаємо! На сцену виходить господиня з хлібом-сіллю. Господиня: Добрий вечір, щедрий вечір! З щастям, любі друзі! Честь і шана людям сивим, Працьовитим і дбайливим. Слава мамам і бабусям, Слава хлопцям і дівчатам, Неспокійним і завзятим. Гостей дорогих ми вітаємо щиро Прийміть хліб наш із жита-пшениці Ласкаво всіх просимо на вечорниці!
4 січ. 2016

4.01.2016 року в 7-9 класів проведені Різдвяні посиденьки „ Щедрий вечір, добрий вечір ” під керівництвом вчителів Бабіної В.М.,Біди О.С.

Радості і щастя в році новому! Та прийдуть до тебе три празники в гості: Що перший же празник – Святеє Рождество, А другий же празник – Святого Василя, А третій же празник – Святе Водохреще…
31 груд. 2015

Свято Нового 2016 року

31 грудня 2015 року в Первомайській виправній колонії (№ 117) пройшли святкові заходи, з нагоди святкування Нового 2016 року.